Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

СЕКТОРАЛЬНІ ПЛАНИ ТА ЕКСПОРТ

13 листопада 2014, 09:03
179
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Відповідно до Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію міністерствами зараз розробляються більше 160 секторальних планів імплементації регламентів та директив ЄС. Про це на брифінгу повідомив Міністр Кабміну Остап Семерак.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Він висловив надію, що вже до кінця цього тижня міністерства та центральні органи виконавчої влади виконають завдання, які були поставлені перед ними, і внесуть на розгляд уряду проекти цих секторальних планів.

«Звичайно, деякий час займе їх розгляд та прийняття. Але я дуже сподіваюся, що ще чинний уряд схвалить ці секторальні плани», - додав чиновник.

О. Семерак пояснив, що секторальні плани сприятимуть наближенню українського законодавства до законодавства ЄС в усіх сферах, у першу чергу що стосується прав людини, а також розширять експортні можливості українських товаровиробників.

ПРОТЕ:

Навіть у разі затвердження планів до кінця листопада за їх виконання держоргани візьмуться вже після нового року, коли закінчиться традиційний грудневий аврал і планування роботи наступного року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини