Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ

12 листопада 2014, 09:05
176
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінагрополітики продовжує діяльність у напрямі розвитку екологічно чистого сільськогосподарського виробництва в умовах інтеграції у світову та європейську економіку.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Так, для запровадження органічного руху в Україні Міністерством заплановано комплекс заходів, зокрема: вивчення кращого досвіду європейських країн з питань ведення органічного сільського господарства, аналіз чинного законодавства щодо органічного сільськогосподарського виробництва, розробка технічного регламенту, адаптованого до Регламенту Ради (ЄС) щодо органічного виробництва, маркування та контролю органічної продукції.

Окрім цього, планується розроблення та впровадження механізмів дотацій сільськогосподарських підприємств, у тому числі фермерських господарств з метою сприяння виробництву органічної продукції, розроблення методичних рекомендацій для виробників органічної продукції харчування, підготовка та впровадження програми тренінгів та інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на просування органічної продукції для споживачів в Україні.

ПРОТЕ:

Хотілося б вже побачити конкретні проекти нормативно-правових актів, розроблених Мінагрополітики в цій сфері. Адже одними заявами органічне сільське господарство не піднімеш.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини