Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ВИПУСК АКЦІЙ

11 листопада 2014, 09:00
320
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

НКЦПФР на своєму плановому засіданні схвалила проект рішення, що передбачає внесення змін до Порядку реєстрації випуску акцій при зміні розміру статутного капіталу акціонерного товариства (щодо запобігання негативному впливу на стабільність банківської системи).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Змінами запроваджується спрощена процедура реєстрації випуску акцій.

Відповідно до цієї процедури встановлюються строки розгляду НКЦПФР документів, що надаються акціонерними товариствами, зокрема банками, для реєстрації випуску акцій, проспекту їх емісії в процесі збільшення розміру статутного капіталу шляхом підвищення номінальної вартості цінних паперів. Так, дата подання документів до НКЦПФР про докапіталізацію банку та змін до його статуту вважатиметься датою реєстрації випуску акцій.

Документ розроблено з метою приведення нормативно-правових актів НКЦПФР у відповідність з нормами законів «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та «Про банки і банківську діяльність» і дозволить акціонерним товариствам якісно та швидко проходити обов'язкову процедуру реєстрації випуску акцій.

ПРОТЕ:
Нові норми стосуються тільки одного випадку - збільшення статутного капіталу шляхом підвищення номінальної вартості цінних паперів. У інших випадках, наприклад при додатковому випуску акцій, процедура не змінюється.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини