Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НАФТОВИЙ АУКЦІОН

7 листопада 2014, 09:02
151
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Постановою від 16 жовтня 2014 року № 570 Кабмін затвердив новий Порядок організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти, газового конденсату і скрапленого газу.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Продаж відповідних лотів здійснюється продавцями на аукціонах щомісячно. Для організації та проведення аукціонів продавці укладають з біржами договір. Як і в попередній редакції Порядку, для організації та проведення аукціону створюється аукціонний комітет, що здійснює загальне керівництво та контроль за дотриманням умов реалізації.

У новій редакції документа передбачено, що аукціонний комітет затверджує стартову ціну лота і додає ПДВ. А у разі продажу скрапленого газу - додає також діючі ставки акцизного й екологічного податків та інші обов'язкові платежі.

Для відшкодування біржі витрат, пов'язаних з організацією та проведенням аукціону, з покупців, що підписали аукціонне свідоцтво, стягується комісійний збір. Його розмір встановлюється в договорі, підписаному між покупцем та біржею, однак не може перевищувати 0,1% загальної вартості придбаних обсягів нафти, газового конденсату або скрапленого газу. Стягнення біржею інших платежів з продавців та покупців не допускається.

ПРОТЕ:

На відміну від попередньої редакції документа в новому Порядку не передбачено положень про конкурс з визначення бірж для організації та проведення аукціонів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини