Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ЕЛЕКТРОННА ЗВІТНІСТЬ

31.10.2014, 09:00
106
0

Платникам податків слід поновити електронні ключі до 1 листопада
Платникам податків слід поновити електронні ключі до 1 листопада

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У роз'ясненні від 29 жовтня МГУ Міндоходів нагадало, що до 1 листопада 2013 року строк дії безкоштовних ключів становив 1 рік, після цієї дати вони діють 2 роки. Платникам, у яких строк дії електронних ключів добігає кінця, треба їх поновити.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Великі платники податків мають можливість безкоштовно отримати електронні ключі для подання звітності через Інтернет. Їм знадобиться: бланк реєстраційної картки, копії паспортів, копії реєстраційних номерів облікової картки платника податків та копії наказів про призначення директора і бухгалтера, статут (для ознайомлення), печатка підприємства, 3 CD-R диска (для електронної печатки й електронних підписів директора та бухгалтера) або 2 CD-R диска (для електронної печатки та підпису директора (без бухгалтера)).

Нагадаємо, що згідно із Податковим кодексом великий платник податків - ця юрособа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні 4 податкові квартали перевищує 500 млн грн. або загальна сума сплачених до держбюджету податків за платежами за цей же період перевищує 12 млн грн.

ПРОТЕ:

Не варто забувати, що з наступного року всі платники ПДВ переходять на електронну реєстрацію декларацій і їм доведеться отримувати ключі ЕЦП.


Увійдіть, щоб залишити коментар