Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

РАДА БІЗНЕС-ОМБУДСМЕНА

24.10.2014, 09:04
122
0

Створюється новий консультативний орган для протидії корупції
Створюється новий консультативний орган для протидії корупції

ПРАВОВА ПОДІЯ:

З метою покращення умов для підприємницької діяльності та підвищення ефективності боротьби з корупцією Міністерство економічного розвитку і торгівлі підготувало проект постанови Кабміну «Про створення Ради бізнес-омбудсмена».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Раду бізнес-омбудсмена планується створити для забезпечення прозорої діяльності органів державної влади, сприяння зменшенню рівня корупції та попередження недобросовісної поведінки суб'єктів господарювання, що займаються підприємництвом в Україні.

Проектом пропонується затвердити положення, в якому викладено основні завдання та принципи діяльності Ради бізнес-омбудсмена як консультативного органу при Кабінеті Міністрів України. Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються протягом місяця з дати оприлюднення проекту на електронну адресу: shkarp@me.gov.ua.

Проект підготовлено на виконання зобов'язань Меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки української антикорупційної ініціативи та розміщено на офіційному сайті Мінекономрозвитку в розділі «Обговорення проектів документів».

ПРОТЕ:

Створення чергової громадської ради ризикує стати ще однією формальною структурою, яка не має реальних механізмів впливу на органи влади та контролю за законністю їх дій.


Увійдіть, щоб залишити коментар