Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПРАВИЛА ІНКАСАЦІЇ ЗМІНЯТЬСЯ

1 серпня 2014, 09:01
227
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Нацбанк планує внести зміни до Інструкції з організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей у банківських установах.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Враховуючи актуальність питання нападів на банківські установи й інкасаторів банків, Нацбанк планує регламентувати питання, пов'язані з використанням банками спецзасобів під час проведення інкасації та перевезення валютних цінностей.

Так, банки самостійно будуть визначати порядок використання спецзасобів. Однак буде передбачено обов'язок банків не пізніше 30 днів до початку їх використання надавати НБУ інформацію щодо їхньої кількості, марки та найменування виробника, регіону використання.

Також зміни стосуватимуться автотранспорту. Так, буде передбачено обов'язок банків до 31 грудня 2015 року припинити використання неброньованого автотранспорту та перейти на використання броньованого оперативного автотранспорту. При цьому вимогу про узгодження з Нацбанком технічних умов на виготовлення броньованого автотранспорту буде скасовано.

ПРОТЕ:

Вимога про обов'язкове використання броньовиків неминуче спричинить збільшення витрат на інкасаторські служби. Отже, очікується, що дещо зростуть і ціни на такі послуги.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини