Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДЕДЛАЙНИ ДЛЯ ЗЕД

1 серпня 2014, 09:05
164
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

21 серпня втратила чинність (у зв'язку із закінченням строку дії) постанова Нацбанку № 270 про встановлення 90-денного строку розрахунку за операціями експорту та імпорту товарів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Якщо Нацбанк не продовжить дію цього строку, він, як і раніше, становитиме 180 днів. Нагадаємо, 90-денний строк розрахунків за операціями експорту та імпорту товарів на період з 20 листопада 2013 року по 17 травня 2014 року було встановлено постановою Нацбанку від 14 листопада 2013 року № 453.

Також на період з 20 травня до 20 серпня 2014 року встановлено вимогу про обов'язковий продаж на міжбанківському валютному ринку надходжень в іноземній валюті з-за кордону на користь юросіб, які не є уповноваженими банками, фізосіб-підприємців, іноземних представництв (окрім офіційних представництв), на рахунки, відкриті в уповноважених банках для ведення спільної діяльності без створення юрособи, а також надходжень в іноземній валюті на рахунки резидентів, відкриті за межами України на підставі індивідуальних ліцензій Нацбанку.

У свою чергу, вимогу постанови № 270 про обов'язковий продаж надходжень в іноземній валюті поза межами України на користь фізосіб у сумі, що дорівнює або перевищує в еквіваленті 150 000 грн. на місяць, уже скасовано Нацбанком (постанова № 423).

ПРОТЕ:

Враховуючи економічну ситуацію, цілком можливо, що НБУ все ж продовжить період застосування скорочених строків розрахунків у рамках ЗЕД.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини