Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд може повернути екологічні перевірки

6 вересня 2018, 15:41
313
0
Реклама

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак заявив про необхідність перегляду дії мораторію, який забороняє здійснювати перевірки бізнесу в частині дотримання природоохоронного законодавства.

Він поскаржився на існуючу ситуацію, коли підставою для перевірки повинно бути звернення громадян та існує необхідність інформувати Державну регуляторну службу, яка, в свою чергу, повідомляє про перевірку підприємство. За його словами, такий стан справ не дозволяє державі повноцінно здійснювати екологічний нагляд та контролювати екологічну ситуацію на місцях.

Урядовець запевнив, що Мінприроди надалі наполягатиме на відновленні контролюючих функцій Державної екологічної інспекції та розробило проект постанови, спрямований на послаблення діючого мораторію на здійснення перевірок у природоохоронній сфері.

Законом «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» запроваджено мораторій на перевірки малого бізнесу. Щороку парламент продовжує його дію.

***

Нагадаємо, що актуальні матеріали щодо мораторію на перевірки можна знайти в аналітичних дослідженнях експертів ЛІГА:ЗАКОН. Серед них, зокрема, такі:

- «Мораторій на проведення перевірок - 2018»;

- «Мораторій на перевірки. Особливості у 2018 році»;

- «Чи поширюється мораторій на перевірки органами Держпраці та ДФС у 2018 році?» та ін.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини