Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Розширюється перелік бездозвільних будівельних робіт

18 вересня 2018, 08:40
741
0
Реклама

Мінрегіон пропонує розширити перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об'єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, затверджений постановою КМУ від 07.06.2017 №406.

В оновленому проекті зазначено, що переобладнання та перепланування приміщень без втручання в огороджувальні та несучі конструкції або інженерні системи загального користування дозволено без погодження на об'єктах усіх класів наслідків: СС1, СС2, СС3.

Зміни також спрямовані на спрощення проведення реконструкції та ремонту внутрішніх систем опалення, у тому числі встановлення або заміна обладнання індивідуального опалення, балансування систем опалення, заміна їх трубопроводів тощо.

Не потребуватимуть погодження обладнання (переобладнання) будівель і споруд приладами для ведення відокремленого обліку енергоносіїв, гарячої і холодної води, а також реконструкція або технічне переоснащення електричних мереж напругою не вище 10 кВ.

До переліку також пропонується внести реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт об'єктів казарменого та житлового фонду військових містечок, аеродромів, арсеналів, баз та складів на їх території за класом СС1. В районі дії операції об'єднаних сил дозволено виконувати вказані роботи на об'єктах класу СС2.

Нагадаємо, що віднедавна вступив в силу наказ Мінрегіона, що затверджує Порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію об'єктів, збудованих без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, що відносяться до категорії СС1, про що ми писали раніше.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини