Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Процес погодження відхилень від ДБН хочуть удосконалити

5 жовтня 2018, 08:02
220
0
Реклама

Мінрегіон підготував зміни до Порядку погодження обґрунтованих відхилень від будівельних норм, що забезпечують дотримання встановлених вимог безпеки до будівель і споруд (наказ Мінрегіону від 19.04.2018 № 97).

Змінами встановлюються вимоги до звернення про причини та обставини, через які неможливо (значно ускладнено) виконання конкретних вимог будівельних норм, та до документів, що до нього додаються.

Окрім того, Порядок пропонується доповнити розділом, що встановлює перелік положень будівельних норм, у погодженні відхилень від яких Мінрегіон відмовлятиме. Такі положення структуровані відповідно до норм:

- ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій»;

- ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення»;

- ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілей»;

- ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання»;

- ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об'єктів будівництва».

Зокрема, не дозволятимуть збільшувати показники щільності населення мікрорайону, зменшувати відстані від АЗС до шляхопроводів, мостів та залізничних переїздів, збільшувати поверховість підземних гаражів, зменшувати ступень вогнестійкості будинків, класи вогнестійкості будівельних конструкцій тощо.

***

Нагадаємо, що електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН, розміщене на платформі ЛІГА:ЗАКОН, пропонує актуальні матеріали щодо нововведень у містобудуванні, наприклад про способи придбання об'єктів незавершеного будівництва, порядок оформлення й одержання дозвільних документів, практичні питання оформлення дозволу на будівництво та ін.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини