Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держпродспоживслужба приєдналася до інформаційних систем ринкового нагляду

9 листопада 2018, 09:42
344
0
Реклама

Після тривалого періоду тестування Держпродспоживслужба приєдналася до повномасштабної роботи двох інформаційних систем: оперативного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик та національної інформаційної системи ринкового нагляду.

Дані системи створені відповідно до законів «Про загальну безпечність нехарчової продукції» та «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» з метою обміну між органами виконавчої влади інформацією про продукцію, що становить серйозний ризик.

Відповідно до законодавства, до сфери повноважень Держпродспоживслужби віднесено контроль за дотриманням 26 технічних регламентів, що охоплюють близько 50% видів нехарчової продукції від їх загальної кількості.

За словами директора департаменту захисту споживачів Держпродспоживслужби Олексія Квасніцького, створення даних систем відбулося в рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. З іншого боку, профільні закони набули чинності ще у 2011 році, Порядок функціонування системи оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик, та подання повідомлень для внесення до неї був затверджений постановою КМУ №1398 26.12.2011 року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини