Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Торгово-промислова палата «під прицілом»

26 листопада 2018, 14:35
413
0
Реклама

АМКУ оголосив про початок перевірки можливих порушень законодавства про захист економічної конкуренції з боку Торгово-промислової палати під час видачі довідок про єдиного виробника/постачальника продукції/робіт/послуг.

Такі довідки видаються ТПП після аналізу наданих замовником документів і законодавчо-нормативного регулювання відповідного ринку, галузі, продукції, товару, послуги. Отримання суб'єктом господарської діяльності такого статусу надає право замовнику застосовувати переговорну процедуру закупівлі товарів в одного учасника за відсутності конкуренції (п. 2 другої частини ст. 39 Закону «Про здійснення державних закупівель»).

Підставою перевірки стала заява ПП «РІМ-центр», дослідження АМКУ розпочав ще наприкінці минулого року.

В рамках перевірки АМКУ 30 листопада запланував проведення робочої зустрічі. Захід розпочнеться об 11:00 год. за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45.

Інформацію про кандидатуру представника для участі у робочій зустрічі необхідно подати до 12:00 29 листопада на e-mail: vap@amcu.gov.ua або за тел. 251-62-07.

Як ми писали раніше, АМКУ розпочав дослідження ринку послуг термінових валютних переказів фізичних осіб з-за кордону без відкриття банківського рахунку. Метою дослідження названий контроль за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції на ринку, зокрема, в частині встановлення розміру комісійної винагороди за переказ коштів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини