Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Виробник чіпсів не хоче сваритися з Антимонопольним комітетом

27 листопада 2018, 11:27
609
0
Реклама

«Чіпси Люкс» (дочірнє підприємство Mondelez Int.) заявило про те, що має намір виконати рекомендації АМКУ щодо поліпшення способу подачі інформації для споживачів на упаковці продукції.

Йдеться про те, що упаковки продукції містять малюнок і позначення певного харчового продукту, смак і запах якого мають чіпси, хоча фактично продуктом є «картопляні чіпси зі смаком ...» відповідного харчового продукту.

Київське обласне територіальне відділення АМКУ визнало такі дії порушенням Закону «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

25 жовтня воно надало обов'язкові для розгляду рекомендації виробникам чіпсів Chipster's (ТОВ «Клуб чіпсів») і «Люкс» (ТОВ «Чіпси Люкс»), а також дистриб'ютору чіпсів Pringles (ДП «Савсервіс Столиця») про виправлення інформації на упаковках (чому список такий короткий, якщо подібне порушення є розповсюдженим, у Комітеті не повідомили). Поки відреагували тільки у «Чіпси Люкс», заявивши, що на початку 2019 року почнуть випуск чіпсів в новій упаковці, що відповідає рекомендаціям Антимонопольного комітету.

Як ми писали раніше, АМКУ притягнув до відповідальності трьох виробників алкоголю, продукція яких за зовнішнім оформленням і назвами була схожа на світові бренди. Крім того, на етикетках також була вказана інформація, яка не відповідала дійсності. Накладені штрафи досягли сум в кілька мільйонів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини