Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Може з’явитися новий перевіряючий орган

29 листопада 2018, 12:03
298
0
Реклама

Велика група депутатів, очолювана керівником профільного комітету, зареєструвала законопроект №9336 про створення Державної природоохоронної служби (Держекобезпеки). ЇЇ пропонують створити як правоохоронний і контролюючий орган у сфері охорони довкілля. При цьому планується, що Держекобезпеки, крім спеціальних повноважень, частково перейме функції Держекоінспекції, Держгеонадр, Держлісагентства, Держгеокадастру, Держрибагентства та Держпродспоживслужби.

Із корупційними ризиками під час перевірок ініціатори законопроекту пропонують боротися за допомогою встановлення особливого порядку добору інспекторів з охорони довкілля та високих зарплат. А за недопуск до інспектування планують встановити адміністративну відповідальність.

Також планується розширити повноваження громадських інспекторів з охорони довкілля у сфері природоохоронного моніторингу і нагляду.

Крім того, у разі прийняття документу, представники Держекобезпеки зможуть брати участь у кримінальному провадженні в якості потерпілого та користуватись відповідними процесуальними правами.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини