Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Стало відомо, як часто перевірятимуться імпортні товари

14 грудня 2018, 10:43
224
0
Реклама

Держпродспоживслужба наказом від 12.12.2018 №1019 затвердила періодичність перевірок вантажів, які ввозяться (пересилаються) на митну територію України.

Йдеться про періодичність документальних перевірок, перевірок відповідності, фізичних перевірок, лабораторних досліджень і випробувань вантажів, включених до переліку продуктів, які підлягають державному контролю на прикордонних інспекційних постах, а також харчових продуктів і кормів нетваринного походження, вантажі з якими при ввезенні на митну територію України підлягають посиленому державному контролю.

Окремо в наказ визначено періодичність всіх видів перевірок,та лабораторних досліджень харчових імпортних продуктів, які підлягають державному контролю згідно з щорічним планом.

У той самий день уряд затвердив критерії та періодичність проведення планових перевірок державних регульованих цін Держпродспоживслужбой. При визначені ступеню ризику враховуватиметься становище підприємства на ринку, факти порушення ним законодавство про ціни й ціноутворення та кількість обґрунтованих звернень від споживачів про порушення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини