Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Whiskye з неправильним смаком (ДОПОВНЕНО)

18 грудня 2018, 09:52
504
0
Реклама

АМКУ оштрафував трьох виробників алкогольної продукції за вчинення порушення передбаченого ст. 151 Закону «Про захист від недобросовісної конкуренції». Порушення полягало у розміщенні на етикетках алкогольної продукції позначення «WHISKYE», що було розцінене як поширення інформації, що вводить в оману.

Під санкції потрапили ТОВ «Буассон Еліт» Бельведер Груп» з алкогольним напоєм The Glen Morris (штраф 260 140 грн), ТОВ «Горобина» (28 900 грн) і ТОВ «ТД Ресурс» (41 600 грн) за настоянку зі смаком віскі Jonni Joker.

Як ми писали раніше, за подібні правопорушення було вже було оштрафовано низку виробників, проте у тих випадках суми штрафів сягали кількох мільйонів, адже окрім використання позначення «WHISKYE», компанії імітували пляшки та етикетки відомих брендів.

Нагадаємо, що у листопаді Верховна Рада внесла зміни до Податкового кодексу, згідно з якими віскі - це алкогольний напій, міцністю від 35 до 45 відсотків об'ємних одиниць з характерним ароматом, виготовлений за коньячною технологією з витриманого в обвуглених всередині дубових бочках (ємностях з обвугленою дубовою клепкою, тобто щепою) зернового дистиляту.

ДОПОВНЕННЯ. Антимонопольний комітет оштрафував ТОВ «Котнар-М» на загальну суму 6 700 000 грн за порушення Закону «Про захист від недобросовісної конкуренції». Підприємство використовувало для виробництва лікерів під позначенням O'DAILYS без згоди компанії R&A BAILEY & CO (Ірландія) назву та етикетку, схожі на назву та оформлення лікерів BAILEYS. Окрім того, «Котнар-М» на веб-сайті безпідставно називав лікер O'DAILYS Original «ірландським лікером».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини