Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В Україні можуть ввести мораторій на нову забудову, якщо міста не оновлять генплани

7 серпня 2019, 09:00
823
0
Реклама

В Україні введено нові будівельні норми. Вони були затверджені у вересні 2018 року наказом №252 Мінрегіонрозвитку і почали діяти з 1 липня цього року.

Зараз жоден з міст-мільйонників в Україні не вніс зміни в генеральні плани відповідно до прийнятих нових містобудівних норм (ДБН). Лев Парцхаладзе припустив, що через відсутність плану, на нові будівництва може бути накладено мораторій.

"Поки що жодне місто не внесло змін. Ми хочемо розробити мораторій: якщо міста не ввели ці зміни, вони не мають права будувати", - заявив Парцхаладзе. - "Якщо немає змін у генплані, то, наприклад, Київ всі зміни може робити через Кабінет Міністрів. Якщо в регіональному місті немає сучасного генерального плану, тоді це місто має вийти на обласний рівень", - сказав чиновник.

Читайте також: Чим загрожує договір доручення замість договору підряду із забудовниками.

С може зацікавити: Дозвіл на будівництво приватного будинку можна отримати за спрощеною процедурою.

Нагадаємо, для оперативної реакції на незаконні дії щодо вашої нерухомості варто скористатись сервісами SMS-МАЯК та SMS-МАЯК ЗЕМЛЯ. Про зміни в реєстрі вони повідомлять за допомогою SMS-повідомлення, електронного листа, а також повідомлення в кабінеті користувача.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини