Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

За що можуть заблокувати карту киянина

9 вересня 2019, 09:35
5101
0
Реклама

«Київський метрополітен» на своїй сторінці в Facebook опублікував пост, в якому розповів, що співробітники «підземки» вже неодноразово фіксували порушення. Зокрема, власники карти киянина передавали їх іншим особам для проходу через турнікети.

Зараз користуватися підземкою безкоштовно може 31 категорія пільговиків, а це, як заявляє «Київський метрополітен» - 25% пасажирів. Нормами передбачається використання оригіналу передбаченого документа власником, якщо пільга всеукраїнська, і картки киянина, якщо пільга надана містом.

Передача документів або карток киянина стороннім особам, які не мають пільги, є порушенням. При виявленні таких випадків відповідна карта тимчасово блокується, і пасажир буде змушений оплатити проїзд на загальних підставах.

«Київський метрополітен» закликав пасажирів пільгових категорій більш відповідально ставитися до права безкоштовного проїзду, а також попросив батьків перевіряти у своїх дітей наявність учнівського квитка - за відсутності документа проїзд оплачується за встановленим тарифом.

Читайте також:

У Києві планують скасувати окремі платежі за обслуговування будинкових лічильників

Картки на столичне метро більше не продають і не поповнюють на 10 станціях

На Платформі ЛІГА:ЗАКОН з'явився новий сервіс - Національний юридичний каталог України Liga:BOOK. Сервіс створений для самозайнятих юристів, а також для тих, хто хоче отримати юридичні послуги.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини