Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нацбанк відтермінував повний перехід на IBAN

2 жовтня 2019, 11:42
3382
0
Реклама

В Україні запроваджується міжнародний номер банківського рахунку за стандартом IBAN. Банки з 5 серпня відкривають клієнтам нові рахунки тільки за стандартом IBAN, а діючі рахунки поступово (до 31 жовтня 2019) змінюють відповідно до вимог міжнародного стандарту.

В НБУ відмітили, що станом на 1 жовтня 2019 кількість початкових платежів за стандартом IBAN в системі електронних платежів складає 61% від загальної кількості здійснених платежів. В той же час, у зв'язку зі зверненням Державного казначейства для забезпечення виконання бюджетних програм в повному обсязі, регулятор прийняв рішення про продовженні до 12 січня 2020 можливості заповнення пари реквізитів в документах на переказ коштів.

Тобто до 12 січня 2020 включно банки прийматимуть до виконання документи на переказ коштів, в яких заповнені або пара реквізитів "Код банку" і "Рахунок", або рахунок за стандартом IBAN, а з 13 січня 2020 - тільки рахунок за стандартом IBAN.

Таке рішення передбачене постановою НБУ №118 від 26 вересня 2019 року.

Детальніше про нові стандарти банківських рахунків читайте тут

Нагадаємо, платити ПДВ, акцизний податок і авансові платежі у сфері ВЭД доведеться за новими рахунками.

Спробуйте скористатися ботом-бухгалтером ReporTax для ФОП, який вміє розраховувати і оплачувати податки, а також подавати звітність до держорганів.

ЛІГА:ЗАКОН запрошує на конференцію про захист бізнесу Safe Side 2.0.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини