Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЛІГА:ЗАКОН переходить на електронний документообіг

24 жовтня 2019, 16:51
2342
1
Реклама

ЛІГА:ЗАКОН, як найбільший в країні розробник інформаційно-правових та сервісних рішень, завжди використовує в своїй роботі інноваційні технології. Ми ІТ компанія та виступаємо за діджиталізацію усіх бізнес-процесів.
Однак, до останнього часу зовнішній документообіг компанії майже на 90% був паперовим. Це суттєво гальмувало усі бізнес-процеси та вимагало колосальних витрат. І вартість самого паперу та доставка документів - це лише верхівка айсбергу. Левова частина коштів йде саме на опрацювання документів, їх подальше зберігання та архівування. А скільки часу - найдорожчого ресурсу - може піти на пошуки необхідного документу.


Стало очевидним, що подальший динамічний розвиток компанії потребує кардинальних змін у документообігу та покращення бізнес-процесів.

На щастя, юридично значущий електронний документообіг (ЕДО) в Україні має не лише міцний законодавчий базис, а й більш ніж 10 років успішного досвіду використання вітчизняними компаніями. Проаналізувавши різних провайдерів послуг з електронного документообігу, ЛІГА:ЗАКОН розпочала співпрацю із «Document.Online».

Головною перевагою та аргументом стало те, що ця компанія має успішний досвід впровадження ЕДО в великих корпораціях, наприклад, таких як «Kernel», «Bosch», «Helsi», «Велика Кишеня», «Агро-Регіон», а також можливість інтеграції в будь-яку внутрішню систему, з якою вже працює бізнес. Не менш важливим є і надвисокий рівень безпеки даних клієнтських даних завдяки використанню серверів Microsoft Azure.

Клієнт може отримати миттєвий доступ до документів через веб-інтерфейс - не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення на комп'ютер чи мобільний телефон та скачувати оновлення, а за рахунок відкритого API «Document.Online» легко інтегрується в будь-які облікові системи.

Перехід до електронного документообігу є логічним кроком для ЛІГА:ЗАКОН як виробника хмарних IT-рішень. Розпочався він біля року назад з кваліфікованого аналізу усього паперового документообігу. Спеціалісти ЛІГА:ЗАКОН у співпраці з Document.Online допомогли підібрати оптимальний шлях переносу існуючих бізнес процесів в електронний вигляд та визначити етапи впровадження, обрати найкращі механізми обміну та інтеграції системи.

В планах ЛІГА:ЗАКОН повністю інтегрувати ЕДО з внутрішніми системами компанії, щоб співробітники, як і раніше, працювали в звичних для них програмах, в яких з'явиться додатковий функціонал, а документи будуть узгоджуватись і відправлятись контрагентам в електронному вигляді.

Що чекає ЛІГА:ЗАКОН від впровадження електронного документообігу?

Перш за все, скорочення часу на первинну обробку документів, зниження навантаження ручної роботи на бухгалтерів, зменшення витрат на поштові послуги та папір. І найголовніше - можливість відстежувати та контролювати обробку документів другою стороною. Система дозволяє в режимі реального часу слідкувати за змінами в документі: підписання, погодження, внесення правок, відхилення або додавання коментаря. Всі ці переваги будуть доступні й клієнтам ЛІГА:ЗАКОН, які перейдуть на ЕДО.

«Наразі ми вже знаходимось на фінальній стадії запуску системи і насамперед в електронному вигляді плануємо відправляти клієнтам договори, рахунки та акти виконаних робіт» - відмічає IT-директор ЛІГА:ЗАКОН Олександр Левченко


Електронний документообіг - це не модний тренд чи примарне майбутнє, це реальність нашого сьогодення, а вже незабаром - must have для будь-якого бізнесу.

Світовий бізнес та компанії-лідери в Україні вже сказали “ТАК!” електронному документообігу, приєднуйтесь і ви!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини