Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ІНДЕКС НАСТРОЇВ МАЛОГО БІЗНЕСУ. Опитування

12 листопада 2019, 11:53
709
1
Реклама

Стартувало Всеукраїнське дослідження «Індекс настроїв малого бізнесу». Якщо ви підприємець і вам небайдужий бізнес-клімат країни - запрошуємо долучитись.

Опитування проводить Європейська Бізнес Асоціація в межах проекту підтримки малого бізнесу Unlimit Ukraine. Цього року проект активно підтримали Міністерство цифрової трансформації, Quadrate 28. Незмінний партнер проекту вже третій рік поспіль компанія ЛІГА:ЗАКОН.

Скористайтесь можливістю дати зворотній зв'язок владі та вплинути на бізнес-клімат країни, де ви працюєте.

Пройти опитування

Опитування триватиме до 22 грудня 2019 року включно.

На основі зібраних результатів буде презентовано Індекс настроїв малого бізнесу, який відображає основні проблематики і тренди розвитку підприємництва в Україні, а також динаміку зміни бізнес-клімату в країні. Зокрема:

загальна оцінка бізнес-клімату України;

огляд проблем, що перешкоджають розвитку бізнесу;

динаміка розвитку;

плани розвитку.

У лютому 2020 року результати Індексу буде широко презентовано для медіа, а виявлені проблеми винесено на обговорення з представниками влади.

Партнери проекту: ЛІГА:ЗАКОН, Міністерство цифрової трансформації, Quadrate 28.

Пройти опитування

ІНДЕКС НАСТРОЇВ МАЛОГО БІЗНЕСУ Європейська Бізнес Асоціація проводить із 2018 року в межах проекту Unlimit Ukraine. Ознайомитись із результатами минулого року можна за цим посиланням. Мета дослідження - співпраця з малим і мікробізнесом та аналіз точок зростання, які стимулюватимуть його розвиток.

Unlimit Ukraine - платформа для розвитку малого і мікробізнесу, створена на базі Європейської Бізнес Асоціації. Проект надає комплексну підтримку для малого та мікробізнесу через освітні заходи і консультації, участь у спецпроектах, а також діагностику проблем бізнесу й обговорення актуальних для нього питань. Учасником проекту може стати малий і мікробізнес із формою власності ФОП без обмеження видів діяльності.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН - лідер на ринку інформаційно-аналітичних продуктів і сервісів для розвитку бізнесу. Уже 27 років компанія створює рішення, які поєднують ІТ-технології і професійну експертизу, та надає професійну підтримку бізнесу в Україні. Нещодавно компанія презентувала ReporTAX - бот-бухгалтер підприємця, який сплачує податки і подає звітність безпосередньо в Telegram.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини