Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЖКГ

Мінсоцполітики попередило, що пільги за жовтень 2019 у листопаді можуть нарахувати не всім

12 листопада 2019, 15:20
12857
0
Реклама

З 1 жовтня 2019 року почав діяти новий механізм нарахування пільг на ЖКП. Починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу, а пільги будуть надаватись у грошовій формі. Мінсоцполітики попередило про можливі помилки в роботі нової системи нарахування пільг.

Як будуть нараховуватись пільги?

У безготівковій формі. Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика. Пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк». За наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі.

Готівкою. Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб. У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю.

Чому пільга може не нарахуватись?

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.

У такому випадку Мінсоцполітики рекомендує звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації. Сума пільги за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

Читайте також:

- Нафтогаз підвищив ціну на газ для населення на 14,7%

- Комунальні послуги не можуть відключити у випадку наявності заборгованості

- Споживачі отримали підстави для перерахунку платежів за газ і тепло

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі важливих змін для бізнесу в Україні, а також на розсилку та отримуйте щотижневий дайджест найважливіших ділових новин!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини