Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Ринок землі можуть запустити з липня 2021 року

Реклама

Сьогодні відбулося засідання Аграрного комітету ВР на якому було підтримано озвучені Президентом України нові правки до законопроекту про ринок землі №2178-10. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Серед запропонованих змін:

  • запуск ринку землі - з липня 2021 року;

  • право придбання землі одразу після відкриття ринку отримують українці, а через два роки - з 2024 року - юридичні особи.

  • комунальні та державні землі не дозволяється продавати. Державні землі передадуть у розпорядження громад і вони зможуть лише здавати їх в оренду, але не продавати. Аналогічно буде з тими землями, які залишаться у держави.

  • граничні розміри володіння землею для фізичних осіб - до 100 га, для юридичних осіб (з 2024 року) - 10 тис. га.

У порядку денному Ради сьогодні земельного питання немає. Депутати розглянуть підвищення лімітів для ФОП,продовження мораторію на перевірки та нові призначення в Уряді.

Детальніше про законопроект № 2178-10 читайте тут

Зверніть увагу, що уберегти майно від рейдерів допоможуть сервіси SMS-маяк і SMS-маяк Земля, за допомогою яких можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS - повідомлення, електронним листом, або ж через повідомлення в кабінеті користувача).

Читайте також:В очікуванні відкриття ринку землі: які зміни відбуваються в законодавстві

Швидко реагувати на зміни в законодавстві, тримати руку на пульсі бізнес-значимої інформації, а також бути ефективним віддалено, допоможуть веб-рішення ЛІГА:ЗАКОН. Протестувати систему можна за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини