Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Держпраці озвучили результати перевірок за вересень

Реклама

З метою сприяння переходу до задекларованої праці з 1 вересня поточного року Держпраці проводиться інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених працівників, за участі та сприяння інших органів (Державної податкової служби, Пенсійного фонду, центрів зайнятості, органів місцевого самоврядування, Національної поліції тощо).

Про це нагадують на сайті Держпраці.

Протягом вересня інспектори праці провели 576 інспекційних відвідувань, ще 571 розпочато та на разі триває.

У ході 534 проведених відвідувань інспектори виявили 2 тис. 202 незадекларованих працівників, при цьому більше ніж з половиною працівників (1 тис. 130) роботодавці оформили трудові відносини під час інспектування.

Хто у зоні ризику

Головна увага інспекторів при проведенні інспекційних відвідувань прикута до роботодавців найризикованіших згідно з даними Держстату сфер господарювання: сільського господарства, торгівлі, готельно-ресторанного комплексу, будівництва, транспорту.

До 16 роботодавців, що не дослухались до рекомендацій інспекторів про оформлення найманої праці та у яких були виявлені такі випадки у ході інспектування, вже застосовано штрафні санкції на загальну суму 3 млн 924 тис. грн. Відносно решти тривають процедури, необхідні для прийняття відповідних рішень, щодо притягнення їх до відповідальності.

Дізнатися чи потрапила компанія в графіки планових перевірок державних органів нагляду і контролю можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН.

Сервіс також доступний в екосистемі LIGA360 для командного управління ризиками. Модуль LIGA360.Бізнес-розвідка надає можливість організувати збір та аналіз інформації про компанії чи фізосіб-підприємців, що знаходяться під пильною увагою фахівців. Користуватися «Бізнес-розвідкою» може кожен користувач LIGA360, незалежно від його посади.Щоб самостійно оцінити усі переваги - отримайте тестовий доступ.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини