Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Українців скоро почнуть штрафувати за порушення маскового режиму

19.11.2020, 13:47
2410
0

Президент підписав Закон
Президент підписав Закон

Сьогодні, 19 листопада, Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення відносно запобігання поширенню коронавирусной хвороби (COVID - 19)" (проект № 3891) підписав Президент України. Нові штрафи почнуть діяти наступного дня після офіційної публікації документу.

Для громадян передбачена адмінвідповідальність за перебування в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у вигляді штрафу від 10 до 15 НМДГ (170 - 255 грн.).

Законом також внесені зміни до Кодексу з метою реалізації повноважень виконавчих комітетів (виконавчих органів) сільських, селищних, міських рад щодо розгляду справ про такі адміністративні правопорушення.

Зверніть увагу на штрафи за порушення правил карантину

Ефективне управління бізнесом з уникненням можливих ризиків можливе з LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ. Унікальний комплекс інформаційно-аналітичних продуктів від ЛІГА:ЗАКОН допоможе вам бути в курсі усіх законодавчих змін, які стосуються підприємницької діяльності, а також забезпечать вам надійне партнерство завдяки унікальному модулю БІЗНЕС-РОЗВІДКА. Дізнатися більше про рішення LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ.


Увійдіть, щоб залишити коментар