Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін підготував програму підтримки бізнесу на випадок локдауну

Реклама

Уряд за ініціативи Президента вже розробив програми підтримки людей та бізнесу в разі посилення карантину в Україні. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабміну 25 листопада.

Зокрема, програми передбачають:
Надання допомоги ФОП та найманим працівникам, чия сфера діяльності може потрапити під закриття через карантин. Працівники та ФОП зможуть отримати матеріальну допомогу в розмірі 8 тис. грн.
Програма збереження робочих місць. У разі запровадження посилених заходів через загострення ситуації з пандемією, роботодавці зможуть отримати до 8 тис. грн одноразової матеріальної допомоги на кожного працівника, робочий час якого скорочено/буде скорочено внаслідок запровадження таких заходів.
Ініціативи щодо ЄСВ. Підприємства, що зупиняють роботу в разі запровадження жорсткого карантину, отримають компенсацію витрат на сплату ЄСВ за найманих працівників. Крім того, від сплати податків і зборів, включно з ЄСВ, будуть звільнені майже 200 тис. фізичних осіб - підприємців 1-ї групи.
Всі ці програми будуть спрямовані до розгляду у Верховну Раду.

Крім того, Уряд відновлює виплату допомоги на дітей для ФОП спрощеної системи першої та другої групи на період з 1 листопада до 31 грудня 2020 року. Всі заявки, які були подані у травні-серпні за цією програмою, будуть подовжені автоматично.

Також держава гарантуватиме до 80% тіла кредиту, який підприємець бере в банку. Уряд підтримав запуск програми портфельних гарантій від держави по кредитах для малого та середнього бізнесу. Мова йде про додаткові 5 млрд грн, які будуть спрямовані на те, щоб здешевити позики для ще більшої кількості підприємств. Це так само має сприяти більш доступному кредитуванню. Строк таких гарантій може бути від 1 до 10 років.

Слідкуйте за законодавчими ініціативами та нововведеннями, які можуть вплинути на ваш бізнес за допомогою комплексного рішення LIGA360 для підприємцівLIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ автоматично сповіщатиме про всі актуальні для вас оновлення законодавства, допоможе безпомилково формувати звітність до держорганів, а також контролювати надійність контрагентів і партнерів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини