Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін підготував програму підтримки бізнесу на випадок локдауну

Реклама

Уряд за ініціативи Президента вже розробив програми підтримки людей та бізнесу в разі посилення карантину в Україні. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабміну 25 листопада.

Зокрема, програми передбачають:
Надання допомоги ФОП та найманим працівникам, чия сфера діяльності може потрапити під закриття через карантин. Працівники та ФОП зможуть отримати матеріальну допомогу в розмірі 8 тис. грн.
Програма збереження робочих місць. У разі запровадження посилених заходів через загострення ситуації з пандемією, роботодавці зможуть отримати до 8 тис. грн одноразової матеріальної допомоги на кожного працівника, робочий час якого скорочено/буде скорочено внаслідок запровадження таких заходів.
Ініціативи щодо ЄСВ. Підприємства, що зупиняють роботу в разі запровадження жорсткого карантину, отримають компенсацію витрат на сплату ЄСВ за найманих працівників. Крім того, від сплати податків і зборів, включно з ЄСВ, будуть звільнені майже 200 тис. фізичних осіб - підприємців 1-ї групи.
Всі ці програми будуть спрямовані до розгляду у Верховну Раду.

Крім того, Уряд відновлює виплату допомоги на дітей для ФОП спрощеної системи першої та другої групи на період з 1 листопада до 31 грудня 2020 року. Всі заявки, які були подані у травні-серпні за цією програмою, будуть подовжені автоматично.

Також держава гарантуватиме до 80% тіла кредиту, який підприємець бере в банку. Уряд підтримав запуск програми портфельних гарантій від держави по кредитах для малого та середнього бізнесу. Мова йде про додаткові 5 млрд грн, які будуть спрямовані на те, щоб здешевити позики для ще більшої кількості підприємств. Це так само має сприяти більш доступному кредитуванню. Строк таких гарантій може бути від 1 до 10 років.

Слідкуйте за законодавчими ініціативами та нововведеннями, які можуть вплинути на ваш бізнес за допомогою комплексного рішення LIGA360 для підприємцівLIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ автоматично сповіщатиме про всі актуальні для вас оновлення законодавства, допоможе безпомилково формувати звітність до держорганів, а також контролювати надійність контрагентів і партнерів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини