Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Антикризовий PR-марафон: комунікації під час всеосяжного хаосу

Реклама

20 травня на PR-марафоні, організованому бізнес/бюро Ekonomika+ та онлайн-медіа MMR, зберуться 20 топових PR-фахівців, аби обмінятися досвідом антикризових комунікацій та побудови успішної репутації у нових реаліях, а також разом із учасниками сформувати нову матрицю корпоративного PR.

Захід відбудеться у гібридному форматі: офлайн (за умови послаблення карантинних обмежень) та онлайн.

Дізнатися більше: https://prmrfn.mmr.ua/

Серед спікерів: Head of PR Communications & Employer Branding FAVBET Ксенія Тюрикова, директорка з корпоративних зв'язків «Київстар» Анна Захараш, директорка з комунікацій телеканалу «Україна» Марія Пінчук, директорка департаменту з корпоративних комунікацій «Медіа Група Україна» Олена Шрамко, керівниця департаменту комунікацій, PR та GR Kernel Оксана Коваль, старша менеджерка із корпоративних відносин Carlsberg Ukraine Олена Бабикіна, керівниця PR-напрямку EVA Олександра Гнатик, директорка з комунікацій холдингу UFuture Олександра Погоріла та ще понад 10 експертів.

Ви дізнаєтеся:

 • Про антикризові комунікації в Entertainment Tech - бізнесі, що трансформується - від Head of PR Communications & Employer Branding FAVBET Ксенії Тюрикової.

 • Як розпізнати кризу та запобігти репутаційним втратам - від директорки з комунікацій АЗС WOG Олени Осипчук.

 • Про український бізнес на міжнародній арені та силу репутації онлайн - від виконавчої директорки Європейської Бізнес Асоціації Анни Дерев'янко.

 • Як сформувати та використовувати особистий бренд топменеджера - від керівниці PR-напряму EVA Олександри Гнатик.

 • Як за рік пережити авіакатастрофу та пандемію і залишитися оптимістом - президента авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» Євгена Дихне.

  Також під час марафону відбудуться три панельні дискусії за участі найкращих PR-фахівців та експертів з комунікацій. Вони обговорять:

   • КСВ як основу корпоративних комунікацій.

   • Вплив репутації та активної публічної позиції топменеджера на бізнес.

   • PR-інструменти, які вирішують пул актуальних проблем (проводиться спільно з Комітетом з маркетингу та комунікацій ЕВА).

   Наприкінці марафону відбудеться церемонія нагородження найкращих комунікаційних проєктів 2020 року і переможців рейтингу «ТОП-25 PR-ників».

   Реєструйтеся на Антикризовий PR-марафон, аби задіяти актуальні канали комунікації та побудувати довгострокові відносини зі споживачами, партнерами та командою: https://prmrfn.mmr.ua/

   Організатори:

   Ekonomika + - бізнес/медіа бюро, в яке входять: лідер ділового контенту Delo.ua, онлайн-медіа про PR і маркетингу MMR.ua, дайджест ділової жінки Womo.ua та журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

   Компанія щорічно проводить майже 20 бізнес-заходів, серед яких:

   • Get Business Festival: великий фестиваль для малого і середнього бізнесу;

   • PR-марафон: огляд трендів PR-галузі;

   • Zavtra: конференція унікальних тинейджерів;

   • HR-марафон: обмін кейсами між HR-фахівцями за межею стандартних компетенцій;

   • She Congress: досвід ділових жінок;

   • Business Wisdom Summit: стратегії і досвід змін від лідерів великого бізнесу.

   Marketing Media Review - це тенденції і новини ринку реклами, маркетингу та медіа, статті про вдалі і невдалі рекламні проєкти, інтерв'ю з успішними особистостями з маркетингу та PR.

   Генеральний партнер заходу - FAVBET.

   Інформаційним партнером Антикризового PR-марафону виступає компанія ЛІГА:ЗАКОН, яка підтримує заходи для професіоналів, більше того, розробила унікальне рольове робоче місце для PR-фахівця в екосистемі хмарних продуктів для командного управління ризиками LIGA360. Більш детальна інформація за посиланням: https://liga360.ligazakon.net/.

   Залиште коментар
   Увійдіть, щоб залишити коментар
   УВІЙТИ
   Підпишіться на розсилку
   Головні новини і аналітика для вас по буднях
   Схожі новини