Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Українців з грудня очікує підвищення мінімальної зарплати: як зміниться ЄСВ

Реклама

Згідно з ст. 7 Держбюджету на 2021 рік вже з 1 грудня українців очікує підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 6500 гривень, а отже змінюється й ставка єдиного соціального внеску. Про це нагадали в ГУ ДПС в Івано-Франківській області.

Зокрема, мінімальний розмір ЄСВ з 1 грудня становите 1430 грн  (6500 х 22%). Відповідно зазнає змін і максимальна сума страхового внеску та складе  в наступному місяці 21 450 гривень. Тобто, максимальна величина бази нарахування ЄСВ становитиме 97 500 гривень - 15 розмірів мінімальної заробітної плати.

Дещо зросте з 1 грудня  й  розмір прожиткового мініміму для працездатних осіб й становитиме 2481 гривню, до 30 листопада  він складатиме - 2379 гривень.

Наступне збільшення заробітної плати до 6700 грн Уряд планує з 1 жовтня 2022 року.

Читайте також: Держбюджет-2022: мінімальна зарплата, прожитковий мінімум та зміни податків для ФОП

Як підприємцю самостійно вести звітність? З рішенням LIGA360:Підприємець. Система надасть підказки й алгоритми заповнення, перевірить помилки. А ще тут можна контролювати розрахунки з бюджетом. Детальніше читайте за посиланням.

Найпростіше вести книгу обліку доходів можна у Telegram-боті ReporTax. Бот автоматично обрахує й сплатить податки, а також подасть звітність до держорганів. Спробуйте ReporTax прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини