Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Мін'юсті пояснили, коли потрібно подавати та підтверджувати відомості про бенефіціарів

Реклама

У Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький) роз'яснили нюанси подання інформації про кінцевих бенефіціарних власників.

Нагадаємо, 10 жовтня набув чинності Закон № 1805-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи", яким продовжено строк подання структури власності.

Таким чином юридичні особи подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника протягом одного року з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким затверджена форма та зміст структури власності (з 11 липня). Тобто строк подання структури власності продовжили до 11 липня 2022 року. 

В управлінні Мін'юсту більш детально розповіли про строки подання інформації та відповідні документи. Зокрема, щорічне підтвердження відомостей для юросіб, створених та зареєстрованих до 28.04.2020 р. вперше відбуватиметься у такі строки:

  • якщо відомості оновлено з 11.07.2021 р. по 31.12.2021 р. - у 2022 році;

  • якщо відомості оновлено після 01.01.2022 р. - у 2023 році.

Якщо юрособу створено та зареєстровано після 28.04.2020 р., то перше підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника слід подавати у 2022 році. 

Нагадаємо, що з'явилися нові зразки схем структури власності.

Дивіться також: Правила розкриття структури власності: роз'яснення Мін'юсту

Бажаєте дізнатись всю інформацію про конкурентів і партнерів? Отримайте повні дані з реєстрів завдяки IT-рішенню Liga360. Дізнавайтесь про керівників та бенефіціарів компаній, зміни видів діяльності в держреєстрі, про останні тендери та судові рішення. Спробуйте Liga360:Керівник вже зараз і будьте готовими до будь-яких ризиків з контрагентами.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини