Кабінет Міністрів прискорив передачу державних підприємств в управління Фонду держмайна для подальшої приватизації. З цією метою Урядом унесені зміни в порядок передачі єдиних (цілісних) майнових комплексів підприємств, установ, організацій, які не увійшли до переліку об'єктів, що не підлягають приватизації, та не належать до об'єктів, які необхідно залишити в державній власності, до сфери управління ФДМУ. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.
Документом передбачається, що ініціатива передачі таких об'єктів може належати не лише органам, які ними управляють, але й Кабінету Міністрів, Мінекономіки та Фонду держмайна.
Відповідні проєкти рішень Уряду розроблятиме Міністерство економіки, в триденний термін погоджуватиме їх з Мінфіном та Держстатом і протягом семи днів передаватиме на розгляд Кабміну.
У випадку, коли орган, який управляє активом, у встановлений строк не погодить пропозиції з передачі об'єкту, вони передаватимуться Уряду без його погодження.
«Об'єкт буде максимально швидко взятий Фондом держмайна в управління з подальшою його підготовкою до проведення відкритого та конкурентного аукціону. В результаті за відносно стислі терміни ми знайдемо для занедбаних непрацюючих активів приватних інвесторів», - зазначила Перший віцепрем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.
Читайте також: Змінено правила приватизації державного та комунального майна;
З 1 вересня в Україні планується масово запустити процес приватизації;
Фонд держмайна оголосив перші аукціони з приватизації за новими правилами.
Ваш бізнес бачитиме на 360! Топ-команди шукають інформацію для ухвалення рішень у LIGA360. Замовте презентацію, щоб дізнатися більше.