Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЖКГ

Юридичні особи та ФОПи, які безоплатно розмістили ВПО, отримуватимуть компенсацію на оплату комунальних послуг

Реклама

Кабінет Міністрів уніс зміни до Порядку та умов надання компенсації за спожиті комунальні послуги за розміщення внутрішньо переміщених осіб у будівлях (приміщеннях) об'єктів державної, комунальної та приватної власності у період воєнного стану. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Це рішення розширює урядову підтримку українських громад, які безоплатно прихистили переселенців у комунальних та державних закладах, а також приватних закладах освіти. Відтепер компенсацію на оплату комунальних послуг також отримуватимуть юридичні та фізичні особи - підприємці, які надали безоплатно тимчасове житло ВПО», - зазначив Олексій Чернишов.

Змінами, зокрема, передбачається компенсація комунальних витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб комунальним закладам та установам, юридичним особам та фізичним особам - підприємцям.

Крім того, документ оптимізує процедури подання заявок та здійснення виплат Казначейством для прискорення надання компенсацій громадам та конкретизує перелік ВПО, за розміщення яких може надаватися компенсація.

Нагадаємо, постановою КМ від 11 березня 2022 р. № 261 затверджений механізм надання компенсації на оплату комунальних послуг закладам державної та комунальної форми власності, а також закладам освіти приватної форми власності, які надають прихисток внутрішньо переміщеним особам. З резервного фонду Державного бюджету на компенсації за березень-квітень громадам і державним органам виділено 349,7 млн грн та центральним органам виконавчої влади - 20 млн грн.

Де топменеджерам читати інформацію? Новини, зміни законодавства та інформація про контрагентів - доступні в LIGA360. Замовте LIGA360 для бізнесу, щоб спільно знаходити ефективні рішення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини