Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін заборонив автоматичне продовження ліцензій гральному бізнесу під час війни

Реклама

Кабінет Міністрів, на засіданні 28 лютого, уніс зміни до пункту 1 постанови КМ від 18.03.2022 N 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану», якими заборонив автоматичне продовження ліцензій організаторам азартних ігор під час війни.

Про це повідомив постійний представник Уряду у ВР Тарас Мельничук у своєму Telegram-каналі.

Так, цими змінами передбачено, що положення постанови, відповідно до якого строки дії діючих строкових ліцензій та документів дозвільного характеру автоматично продовжуються на період воєнного стану та три місяці з дня його припинення чи скасування, а періодичні, чергові платежі за ними відстрочуються, не поширюється на сферу діяльності з організації та проведення азартних ігор.

Несплачені до дня набрання зазначеними змінами чинності щорічні платежі за ліцензії у сфері діяльності з організації та проведення азартних ігор за кожен рік дії ліцензії сплачуються у тридцятиденний строк з дня набрання змінами чинності.

Скористайся спеціальними добірками LIGA360 про воєнний стан. Щодня ми доповнюємо матеріали для бізнесу: господарська діяльність, звітність і податки, ЗЕД і мито, виплати, ліцензії, власність тощо в умовах воєнного стану. Спробуй LIGA360 сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини