Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Укрзалізниця змінила правила повернення квитків

Реклама

Набули чинності зміни до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, згідно з якими Укрзалізниця повертатиме повну вартість квитків навіть після відправлення потяга.

Так, нововеденнями офіційно дозволено повертати пасажиру повну вартість квитка і половину вартості плацкарти, якщо пасажир повертає квиток не менше ніж за 6 годин до відправлення поїзда (раніше - не менше ніж за 9 годин), а також дозволено повертати повну вартість квитка (а не 10%, як було раніше) після відправлення поїзда (не більше, ніж за годину після відправлення); вартість плацкарти при цьому не повертається. Повернення квитка після відправлення можливо тільки офлайн.

Також зміни до Правил передбачають:

  • спрощення процесу оформлення замовлень для перевезення організованих груп пасажирів (раніше, згідно правил, оформлювати таке замовлення можна було тільки в письмовому вигляді особисто, тепер процедуру дозволено перенести в онлайн);

  • приведення у відповідність до сучасних норм термінів та визначень (наприклад, визначення «дитина-інвалід» замінено на «дитина з інвалідністю», а визначення «інвалід війни» замінено на визначення «особа з інвалідністю внаслідок війни»);

  • врегулювання питання замовлення перевезень автомобіля через електронні сервіси;

  • уточнення порядку оплати за перевезення собак та дрібних кімнатних тварин;

  • введення нової категорії поїздів, якої раніше юридично не існувало - місцеві поїзди, пристосовані для з'єднання інфраструктури різних видів транспорту, а також визначено порядок оформлення, проїзду та повернення проїзних документів для такого сполучення.

За матеріалами УЗ.

А ваша топ-команда є поінформованою? Дашборд у LIGA360 - прозоре та актуальне джерело даних. Стежте за новинами, медіа-активністю конкурентів та правовою інформацією на єдиному ресурсі. Дізнайтеся про переваги корпоративного рішення LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини