Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Raiffeisen Bank планує продати або виділити із свого складу російський Райффайзенбанк

Реклама

Raiffeisen Bank International (RBI) розглядає можливість продати або виділити свій бізнес в росії. Про це заявив генеральный директор Йоганн Штробль на щорічних зборах акціонерів, передає Reuters.

За його словами, банк продовжить скорочувати свою діяльність в росії, поки розглядає ці варіанти, але збереже там частину бізнесу, щоб зберегти свою банківську ліцензію.

"RBI розглядатиме можливі угоди, які можуть призвести до продажу або виділення російського "Райффайзенбанку" та його деконсолідації з групи RBI", - зазначив Йоганн Штробль.

Раніше в цьому місяці джерела, що розуміються на питанні, повідомили Reuters, що Європейський центральний банк наполягав на тому, щоб RBI згорнув свій високоприбутковий бізнес в росії.

За словами іншого джерела, тиск почався після того, як американський високопосадовець, відповідальний за санкції, висловив занепокоєння з приводу бізнесу RBI в росії під час візиту до Відня минулого місяця.

Читайте також: НАЗК внесло Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни

LIGA360 дозволяє перевіряти компанії у світових санкційних списках, зокрема країн ЄС та США, а також санкційних списках України (РНБОУ, АМКУ). Спробуйте інструмент для перевірки токсичних бізнес-зв'язків прямо зараз. Більше про можливості LIGA360 для контролю compliance ризиків - за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини