Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Unilever інвестує 20 млн евро у будівництво нової фабрики в Білій Церкві Новини компаній

Реклама

Компанія Unilever розпочала будівництво нової фабрики на Київщині. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що 22 березня було закладено пам'ятну капсулу на місці майбутнього підприємства в індустріальному парку "Біла Церква".

У фабрику, яка вироблятиме засоби особистої гігієни, шампуні та гелі для душу, таких брендів як Dove, Axe, TRESemmй, Clear, компанія планує інвестувати 20 мільйонів євро.

Загальна площа ділянки під забудову становить 4,2 га. Виробнича потужність майбутнього підприємства - понад 5000 тон на рік. Етап будівництва фабрики планується завершити наприкінці 2024 року.

«Будівництво фабрики засвідчує наші амбітні плани та довгострокові зобов'язання перед країною. Нове виробництво створить до 100 нових робочих місць, сприятиме зростанню локального FMCG-ринку та розширить експортні можливості України», - зазначив генеральний директор Unilever Україна Василь Бовділов.

У компанії підкреслили, що фабрика будується відповідно до стандартів зеленої та сталої промислової екосистеми з ефективним використанням водних та енергетичних ресурсів, комфортними умовами праці та мінімальним впливом на навколишнє середовище. Офісне приміщення підприємства спроєктовано з урахуванням потреб маломобільних груп населення. На місці будівництва вже облаштовано наземне мобільне укриття, а будівля фабрики передбачає також підземне сховище.

При виборі місця розташування фабрики до уваги бралися питання землевпорядкування та інвестиційної привабливості.

Розташований в межах Білої Церкви індустріальний парк має облаштовану під будівництво промислову ділянку з підведеними інженерними комунікаціями та готовою дорожньою інфраструктурою, що скорочує час на будівництво.

Фото з сайту компанії Unilever.

LIGA360 - єдине джерело інформації для всієї компанії. Дашборд ключових медіа та конкурентних показників, бізнес-новини й аналітика та управління ризиками. Замов прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини