Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні з'являться ще два індустріальних парки

Реклама

Кабінет Міністрів вніс до Реєстру індустріальних парків два нові індустріальні парки - «Дністер», який розташовано на території Ямпільської міської територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області, та «Галіція», що знаходиться на території міста Калуш Івано-Франківської області. Відповідні рішення Уряд ухвалив на засіданні 29 березня 2024 року, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Два нові промислові майданчики мають створити понад 1200 робочих місць і залучити інвестицій більше ніж на 1,5 млрд гривень», - розповів заступник Міністра економіки Віталій Кіндратів.

Концепція індустріального парку «Дністер» передбачає створення на площі 17,2 га 265 робочих місць у переробній промисловості. Парк буде спеціалізуватись на виробництві паперу та паперових виробів, переробці рослинної продукції та інших сферах діяльності, сумісних із зазначеними.

Індустріальний парк «Галіція» буде розташований на площі 19,8 га та забезпечить створення до 1000 робочих місць. Основні виробництва цього парку також будуть працювати у сфері переробної промисловості, але основний напрямок передбачатиме виготовлення різноманітних будівельних матеріалів. На території парку буде започатковано виробництво будівельних матеріалів із глини, виробництво цементу, вапна та гіпсових сумішей, а також виготовлення виробів із бетону, гіпсу та цементу. Також інвестори планують розпочати виробництво машин і устаткування, запровадити переробку промислових та побутових відходів, займатись науково-технічною діяльністю, а також створити підприємства, які працюватимуть з альтернативною енергетикою та над зберіганням енергії.

Загальні інвестиції у два індустріальні парки на найближчі три роки мають скласти понад 1,5 млрд грн.

Нагадуємо, раніше, 15 березня, Кабінет Міністрів включив до Реєстру індустріальних (промислових) парків два нові індустріальні парки у Рівненській та Львівській областях.

LIGA360 - єдине джерело інформації для всієї компанії. Дашборд ключових медіа та конкурентних показників, бізнес-новини й аналітика та управління ризиками. Замов прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини