Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

На кожному підприємстві мобілізовано близько 10% співробітників - Федерація роботодавців

Реклама

На кожному підприємстві, яке є членом Федерації роботодавців України, мобілізовано близько 10% співробітників. Про це повідомив генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов на саміті "Шлях ветерана від військової служби до цивільного життя", передає Інтерфакс-Україна.

"У нас 8 тис. промислових компаній, і в кожній з них - близько 10% або більше ніж 10% на сьогодні мобілізованих", - сказав він.

За словами Іллічова, підприємства працюють над супроводженням мобілізованих людей з першого дня і до повернення їх як ветеранів.

Він наголосив, що найбільш оптимальний варіант, коли людина повертається саме на своє робоче місце.

"Ми чітко розуміємо, що нині за дефіциту кадрів, ви всі розумієте ситуацію, найбільший кадровий резерв - це ветерани, які будуть повертатися", - зазначив гендиректор ФРУ, додавши, що важливо не лише зберегти робоче місце та адаптувати до нього ветерана, а й сформувати нові навички.

Нагадаємо, на Work.ua з'явилась можливість у вакансіях вказувати бронювання.

Отримуй актуальну інформацію для збереження бізнесу в умовах війни. Нормативно-правова інформація, щоденні оновлення документів, аналітичних статей та рекомендацій від LIGA ZAKON. Читай за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини