Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Правоохоронці викрили схему привласнення нерухомості «Київміськбуду» на понад 282 млн грн

Реклама

Правоохоронці викрили незаконну схему привласнення нерухомості ПрАТ «ХК «Київміськбуд» на понад 282 млн грн. Про це повідомляють пресслужби ДБР та Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, власник одного з підприємств-управителів фонду фінансування будівництва організував схему заволодіння нерухомістю ПрАТ «ХК «Київміськбуд». До оборудки він залучив директора одного з товариств, через яке здійснювалася оплата купівлі нерухомості, а також службових осіб податкової служби і банківської установи.

Спочатку, без відома забудовника, за підробленими документами власник та директор товариства продали майнові права на об'єкти нерухомості в чергах будівництва, а в подальшому продали ці права підконтрольним особам. Працівники податкової та банку надавали службову інформацію, яка допомогла реалізувати схему заволодіння майном.

Загальна сума збитків, які були завдані ХК «Київміськбуд», перевищує 282 млн гривень.

Організатору схеми та директору товариства повідомлено про підозру у протиправному заволодінні майном ХК «Київміськбуд» (ч. 3 ст. 206-2 КК України).
Службовцю ДПС і керівнику управління одного з відділень банку повідомлено про підозру у несанкціонованому збуті або розповсюдженні інформації з обмеженим доступом (ч. 1 ст. 361-2 КК України), а податківцю ще й у несанкціонованих діях з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (ч. 2 ст. 362 КК України).

Всі джерела інформації для вашої роботи - в новому рішенні LIGA360 PRO. Доступ до найповнішої бази законодавства, судових рішень та інструментів перевірки контрагентів. Дізнайтеся більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини