Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Комітет ВР підтримав законопроєкт про поступове скасування мораторію на стягнення майна держпідприємств

Реклама

Комітет з питань економічного розвитку рекомендував Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт № 11139 "Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності управління державним майном, вдосконалення механізму реалізації арештованого майна та наближення правових стандартів в Україні до європейських стандартів". Про це повідомляє пресслужба Парламенту.

Законопроєкт передбачає поступове скасування мораторію на стягнення майна державних підприємств та має на меті підвищити ефективність управління державною власністю.

«Скасування мораторію передбачає поступовий процес, який дозволить впродовж трьох років після прийняття закону знімати обмеження на стягнення боргів з держкомпаній, де частка держави 50% і більше», - зазначається у повідомленні.

Зазначені зміни не стосуватимуться підприємств оборонно-промислового комплексу (ОПК), оскільки останні мають чутливе становище для України під час війни.

В Комітету наголошують, що за умови прийняття відповідного законопроєкту вже через рік бізнес-спільнота, підприємства з державною часткою, міжнародні інвестори та аудитори побачать перші позитивні зрушення, а бюджет України отримає додаткові кошти для розвитку та відновлення.

Нова LIGA360 змінює все! Замов персональну презентацію для твоєї компанії і твоїх індивідуальних потреб. Гарантуй злагоджену роботу команди в єдиному інформаційному просторі та уникай ризиків.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини