Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Мін'юсті повідомили про повернення з незаконної оренди 178 земельних ділянок

30 листопада 2017, 18:08
150
0
Реклама

Заступник Міністра юстиції Олена Сукманова повідомила про повернення Комісією Мін'юсту з питань розгляду скарг у сфері держреєстрації вінницькій агрофірмі права оренди на 178 земельних ділянок, які реєстратор незаконно передав в оренду іншому агропідприємству.


Чиновниця уточнила, що у вересні агрофірмі стало відомо, що вона позбавлена права користування цими земельними ділянками у зв'язку з переходом прав орендаря до іншого агропідприємства. Однак скаржник не здійснював жодних дій щодо припинення свого права на оренду, а договори оренди були дійсні як мінімум до кінця 2019 року.


Комісія з'ясувала, що під час реєстрації прав на оренду земельних ділянок місцевий держреєстратор порушив порядок реєстрації, а саме - правило черговості розгляду заяв. Тобто, не припинивши діючу оренду земельних ділянок, він зареєстрував право оренди на них за іншим користувачем. Комісія прийняла рішення задовольнити скаргу і відключити держреєстратора на півроку від доступу до держреєстру прав на нерухоме майно.


Нагадуємо, про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися SMS-повідомленням, електронним листом, а також повідомленням у кабінеті користувача за допомогою спеціального сервісу SMS-Маяк, запущеного на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». Контролюючи реєстраційні дії щодо свого майна, власник зможе швидко відреагувати на помилку держреєстратора або незаконні дії, а також припинити спроби рейдерського захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини