Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Парламенті запропонували скоротити технічні вимоги для реклами окремих видів товарів і послуг

20 листопада 2017, 15:52
193
0
Реклама

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, що передбачає скасування вимоги про зазначення реквізитів сертифікатів, дозволів і ліцензій у рекламі на радіо для окремих видів товарів і послуг. Йдеться про народну медицину (цілительство), послуги, пов'язані із залученням коштів населення, об'єктів будівництва, цінних паперів і фондового ринку.

На думку авторів відповідного законопроекту № 4924-д, це дасть змогу усунути правову неузгодженість у законодавстві про рекламу, через яку реклама на радіо іноді дратує слухачів, - у коротких аудіороликах інформацію про дозвільні документи неможливо запам'ятати та використовувати. До того ж рекламодавці вимогу закону давно виконують зухвало формально - «дозвільна» інформація вимовляється такою скоромовкою, що навіть за бажання її неможливо розібрати.

Законопроект передбачає внесення застереження «за винятком реклами на радіо» у статтях Закону «Про рекламу», де сформульовано конкретні вимоги до реклами вказаних видів товарів і послуг. Таким чином розробники законопроекту запропонували усунути невідповідність переліків загальних і конкретних вимог до реклами: загальні приписи про зазначення таких відомостей було скасовано близько 10 років тому, але спеціальні норми Закону все ще вказують на необхідність посилання на дозвільну документацію.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини