Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мін'юст зберігає віру в ефективність регіональних антирейдерських штабів

1 вересня 2017, 11:51
195
0
Реклама

31 серпня в Івано-Франківську під час засідання штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя Міністр юстиції Павло Петренко зазначив: «Саме під час збору урожаю завжди загострюються конфлікти та частішають спроби захоплення фермерських господарств і зібраного врожаю. Цього року Уряд запустив по всій країні антирейдерські штаби, які координують роботу органів юстиції, силового блоку, аграріїв та громадськості. У серпні мобільні консультаційні групи Мін'юсту здійснили близько 20 виїздів у межах Іванофранківщини. Завдяки цьому громадяни навіть у віддалених місцях області змогли отримати юридичні консультації та вирішити свої нагальні питання».

За словами Міністра, 15 листопада штаби мають відзвітувати перед урядом про результати своєї роботи та виділити системні проблеми в цьому напрямі. «За результатами їх роботи Мін'юст запропонує відповідні зміни до законодавства, які мінімізують можливості для маніпуляцій з боку рейдерів, у тому числі нечистих на руку чиновників», - завірив Міністр.

Нагадаємо, що зараз на ринку достатньо доступних засобів захисту свого майна, серед яких одним з найбільш просунутих є електронний контроль. Приміром - SMS-Маяк, запущений на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН», де про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися через SMS-повідомлення, електронним листом, а також через сповіщення в кабінеті користувача.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини