Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Президент підписав указ про посилення кібербезпеки

31 серпня 2017, 14:08
157
0
Реклама

Президент Петро Порошенко підписав Указ № 254/2017, яким ввів у дію рішення РНБО від 10.07.2017 про заходи щодо посилення кібербезпеки в державі.

Уряд у тримісячний строк має врегулювати питання про заборону державним органам, підприємствам, установам та організаціям державної форми власності закуповувати послуги (укладати договори) з доступу до Інтернету в операторів (провайдерів) телекомунікацій, у яких відсутні документи про підтвердження відповідності системи захисту інформації встановленим вимогам у сфері захисту інформації.

Також Кабмін повинен залучити приватні компанії, щоб ті на умовах аутсорсингу захищали державні сайти від кібератак.

Адміністрація Держспецзв'язку разом з Нацполіцією мають залучити зарубіжних партнерів для співпраці щодо протидії кібератакам на критичну інформаційну інфраструктуру, щодо проведення розслідувань таких кібератак і встановлення причин та умов, що сприяли їхньому здійсненню.

Також міжнародних партнерів повинні залучити для кіберзахисту державних сайтів та об'єктів критичної інформаційної інфраструктури.

Цього року уряд повинен профінансувати проектування захищеного центру обробки даних для розміщення державних сайтів, а також створити Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій.

Національному банку за участю Адміністрації Держспецзв'язку та СБУ запропоновано невідкладно вжити заходів, спрямованих на вдосконалення кіберзахисту системно важливих банків України.

Кабміну доручено визначити Держспецзв'язку органом, відповідальним за збереження резервних копій державних сайтів, а також за встановлення порядку передачі, зберігання та доступу до цих копій.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини