Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Почастішали рейдерські атаки на комунальне майно

10 липня 2017, 09:02
209
0
Реклама

Прес-служба прокуратури міста Києва повідомила про повернення з незаконного володіння комунальних нежитлових приміщень вартістю понад 20 млн гривень, розташованих у центрі столиці.

Як з'ясувалося, вказані приміщення вибули з комунальної власності в порушення майнових прав територіальної громади міста Києва (поза волею Київської міської ради). Так, на підставі підроблених договорів купівлі-продажу право власності на комунальне майно перейшло до фізичних осіб, а надалі його було незаконно внесено до статутного капіталу юридичних осіб.

Враховуючи, що майно вибуло з власності територіальної громади в обхід установленої законодавством приватизаційної процедури, Київською місцевою прокуратурою № 10 до господарського суду Києва було пред'явлено позови про витребування вказаного майна на користь територіальної громади міста. Суд підтримав позицію прокуратури і повернув до комунальної власності вказані нежитлові приміщення.

До речі, про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися через SMS-повідомлення, електронним листом, а також через сповіщення в кабінеті користувача за допомогою спеціального сервісу SMS-Маяк, запущеного на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». Контролюючи реєстраційні дії щодо свого майна, власник зможе швидко відреагувати на незаконні дії та припинити спроби рейдерського захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини