Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Почастішали рейдерські атаки на комунальне майно

10 липня 2017, 09:02
138
0
Реклама

Прес-служба прокуратури міста Києва повідомила про повернення з незаконного володіння комунальних нежитлових приміщень вартістю понад 20 млн гривень, розташованих у центрі столиці.

Як з'ясувалося, вказані приміщення вибули з комунальної власності в порушення майнових прав територіальної громади міста Києва (поза волею Київської міської ради). Так, на підставі підроблених договорів купівлі-продажу право власності на комунальне майно перейшло до фізичних осіб, а надалі його було незаконно внесено до статутного капіталу юридичних осіб.

Враховуючи, що майно вибуло з власності територіальної громади в обхід установленої законодавством приватизаційної процедури, Київською місцевою прокуратурою № 10 до господарського суду Києва було пред'явлено позови про витребування вказаного майна на користь територіальної громади міста. Суд підтримав позицію прокуратури і повернув до комунальної власності вказані нежитлові приміщення.

До речі, про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися через SMS-повідомлення, електронним листом, а також через сповіщення в кабінеті користувача за допомогою спеціального сервісу SMS-Маяк, запущеного на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». Контролюючи реєстраційні дії щодо свого майна, власник зможе швидко відреагувати на незаконні дії та припинити спроби рейдерського захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини