Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Підроблення документів залишається популярним методом рейдерських атак

22 червня 2017, 10:11
186
0
Реклама

Прес-служба прокуратури міста Києва повідомила про те, що з незаконного володіння на користь територіальної громади міста Києва повернуто нежитлові приміщення площею 150,7 кв.м та вартістю майже 5,5 млн гривень, що розташовані на Подолі.

Як з'ясувалося, вказаний об'єкт нерухомості незаконно вибув з комунальної власності без відповідного рішення Київради та сплати будь-яких коштів, на підставі підробленого договору купівлі-продажу. Фіктивний документ зараз є предметом досудового розслідування у кримінальному провадженні.

Київською прокуратурою № 7 було подано позов про витребування вказаної нерухомості на користь столиці. Позов було задоволено в повному обсязі.

До речі, про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися через SMS-повідомлення, електронним листом, а також через сповіщення в кабінеті користувача за допомогою спеціального сервісу SMS-Маяк, запущеного на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». Контролюючи реєстраційні дії щодо свого майна, власник зможе швидко відреагувати на незаконні дії та присікти спроби рейдерського захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини