Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Цивільний захист на підприємстві: організація по-новому

7 червня 2017, 16:27
6671
0
Реклама

Згідно з документом, з метою організації заходів цивільного захисту суб'єктом господарювання, віднесеним до відповідної категорії цивільного захисту, його керівником утворюється підрозділ з питань цивільного захисту. Такий підрозділ має бути самостійною структурною одиницею суб'єкта господарювання. У випадках, передбачених Кодексом цивільного захисту України, призначається уповноважена особа з питань цивільного захисту. При цьому підрозділ утримується за рахунок коштів суб'єкта господарювання.

Такий підрозділ має очолювати керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади керівником суб'єкта господарювання відповідно до законодавства. Керівник підрозділу повинен мати повну вищу освіту та стаж роботи у сфері цивільного захисту не менше двох років.

Підрозділ з питань цивільного захисту повинен бути підпорядкований і підзвітний безпосередньо керівникові суб'єкта господарювання. По суті ж він повинен бути об'єктовим постійно діючим органом управління цивільного захисту, до повноважень якого належать питання організації, здійснення та контролю заходів цивільного захисту.

Типове положення також окреслює переліки завдань, основних повноважень і прав підрозділу цивільного захисту.

Типове положення про підрозділ з питань цивільного захисту суб'єкта господарювання затверджено наказом МВС від 20.04.2017 № 325.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини