Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рейдерська атака на виноградники:

28 листопада 2016, 16:30
172
0
Реклама

В Україні поки залишити власний бізнес без нагляду не можна ні на хвилину. У рейдерів залишається ще багато можливостей, щоб якщо не привласнити той чи інший бізнес, то, принаймні, його знищити. І державні установи, схоже, продовжують сприяти таким схемам. В Одеській області зловмисники викорчували бульдозером частину виноградників у селі Шабо.

За словами винороба Крістофа Лакарена, виноградні кущі було знищено на орендованій території. «Це рейдерська операція на моїй території, тому що комусь стало вигідно забудовувати виноградники», - заявив Лакарен. Виноградні плантації частково перебувають на його землі, частково - на орендованій. Саме за орендовану ділянку і тривають земельні суперечки з місцевою громадою.

Винороб звертає увагу, що знищення частини виноградників збіглося в часі з поновленими перевірками господарства податківцями та претензіями з боку інших владних установ. Рейдерська атака відбулася в той момент, коли підприємець був викликаний на чергову податкову перевірку. Крім того, він скаржиться, що контролюючі органи знову почали вимагати експертизу вироблених вин, хоча було проведено повний комплекс лабораторних досліджень. За словами Крістофа Лакарена, він не впевнений, що зможе далі займатися виробництвом вина в Україні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини