Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Антирейдерські зміни

12 вересня 2016, 09:05
166
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабінет Міністрів прийняв розроблену Мінюстом постанову, якою зобов'язав нотаріусів та інших суб'єктів реєстрації перевіряти судові рішення на можливість підробки перед вчиненням реєстраційних дій, про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Одна зі схем, яка використовувалася рейдерами, - це підроблені судові рішення, коли рейдери фальсифікували печатки, або йшли на змову з суддею, який видавав рішення, однак не реєстрував його. Ми зобов'язали всіх державних реєстраторів перевіряти рішення судів, які подаються заявниками. Якщо реєстратор відповідне рішення знайде в реєстрі судових рішень, то він вчинятиме реєстраційну дію. Якщо такого рішення не буде - реєстраційна дія не здійснюватиметься», - зазначив очільник Мінюсту.

Він також повідомив, що сьогодні Міністерство юстиції передало до Національного антикорупційного бюро всі матеріали, які стосуються спроб захоплення майна та бізнесу.

ПРОТЕ:

На ефективність цих змін варто розраховувати лише в разі одночасного посилення відповідальності суб'єктів реєстраційних дій, учасників незаконної змови. Відповідний законопроект № 5067 у парламенті зареєстрований і, сподіваємось, таки буде прийнято.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини