Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Діяльність Держекоінспекції в портах: продовження кейса

7 серпня 2018, 09:21
173
0
Реклама

Днями ми писали про те, що діяльність Держекоінспекції в портах потрапила під серйозну критику. На неї скаржаться не тільки підприємці, а й керівник Одеської ОДА, який 31 липня надіслав листа главі уряду.
6 серпня одеський губернатор Максим Степанов написав у себе в фейсбуці: «Сьогодні до мене прийшли гінці від екоінспекції. Представилися Громадською радою при Держекоінспекції України. Очолив «ходу» ... людина-оркестр, який є засновником і головою 15 різних ГО і ТОВ. Також Google пам'ятає його як члена ГО «Громадський рух підтримки реформ Президента України В.Ф. Януковича». Вони провели антикорупційну експертизу мого листа Прем'єру, в якому я прошу розігнати екоінспекції Північно-Західного регіону Чорного моря як структуру, що займається корупцією в портах.
Експертизу довірили Всеукраїнському антикорупційного форуму інститутів громадянського суспільства. ... У висновку зазначається, що аналіз мого листа дає екоінспекції Південно-Західного регіону право звернутися в НАБУ, НАЗК і САП з тим, щоб вони перевірили, чи немає в діях Степанова ознак корупційного правопорушення».

Нагадаємо, що система перевірки і моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT від «ЛІГА:ЗАКОН» дозволяє знайти інформацію про ваших контрагентів серед фізичних і юридичних осіб та здійснювати їх подальший контроль.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини